Miło nam ogłosić, że zwycięzcami w konkursie zostali:
I miejsce ex aequo:
Julia Żurawka kl. ID LO
Mikołaj Miczka kl. IID LO
II miejsce ex aequo:
Dalia Ptak kl. IIC LO
Bartosz Piwowarczyk kl. 6a SP
Tomasz Piss kl. 5a SP
III miejsce ex aequo:
Karolina Bursakowska-Irzykowska kl. IIIC LO
Maksymilian Gurzyński kl. 4b SP.
Zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki szkolnej w dniach 26-29 lutego w godzinach od 8:00 do 15:00. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
W trakcie ferii uczniowie klas 1-2 SP brali udział w klasowym konkursie czytelniczym, natomiast uczniowie klas 3 SP – w konkursie indywidualnym „Ferie z książką”. Miło nam ogłosić wyniki konkursu.
Konkurs klasowy:
I miejsce: klasa 1a SP
II miejsce: klasa 2a SP
III miejsce: kl. 2b SP
IV miejsce: kl. 1b SP
V miejsce: kl. 2c SP.
Konkurs indywidualny - wyróżnienia otrzymały:
Klaudia Buś kl. 3a SP
Victoria Brzuchowska kl. 3a SP
Anna Krystoń kl. 3a SP
Nina Oleksiak-Bułka kl. 3a SP
Weronika Moździara kl. 3c SP.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!
Wszystkim pisarzom i poetom przypominamy, że trwa nasz konkurs literacki „Nie piszę do szuflady”. Zachęcamy do udziału szczególnie uczniów naszej szkoły.
Aby dać wszystkim szansę na zaprezentowanie swojego talentu, termin nadsyłania prac został przedłużony do 8 marca.
Regulamin jest dostępny TUTAJ.
Za nami Mistrzostwa Gliwic szkół ponadpodstawowych w badmintonie. W tym roku zostały one podzielone na dwa dni: 15 lutego swoje mecze rozegrały dziewczęta, które po ogromnych zmaganiach wywalczyły III miejsce, natomiast 20 lutego – chłopcy, którzy niestety mieli mniej szczęścia i po morderczej walce uzyskali V miejsce.
Każdy z zawodników wykazał się wielką walecznością, wytrwałością i oddaniem drużynie. Wielkie brawa i gratulacje dla naszych „Złotych Rakiet”!
Nasze liceum reprezentowali: Yelyzaveta Lavrinenko i Julia Szudarek (obie z kl. IIE) oraz Szymon Szudarek z kl. IIA, Oliwier Ceglarski i Adam Tarczyński (obaj z kl. IIIB).
Opiekunką drużyn była pani Izabela Sikora.
Strona 12 z 107