Świadectwo dla... PANI DYREKTOR
Nie tylko uczniowie dostali dzisiaj świadectwa. Cenzurkę otrzymała także nasza pani dyrektor, Joanna Grzybowska. Jej zaangażowanie, sposób kierowania szkołą, podejście do uczniów, życzliwość oraz okazane serce zostały ocenione celująco.




Takie wyróżnienie cieszy tym bardziej, że świadectwo wystawili pani dyrektor sami rodzice. Dziękujemy!
