Sportowa Przygoda z Detektywem Zdrówko

6 grudnia w mikołajki grupa uczniów z klas 4-6 SP wzięła udział w „Sportowej Przygodzie z Detektywem Zdrówko” zorganizowanej przez Szkolny Klub Sportowy w Arenie Gliwice.

mikolajki

Dzieci miały okazję spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportu, takich jak: badminton, skoki na trampolinach, zumba, strzelanie do celu, ćwiczenia na sprawność, szybkość i zręczność. Ponadto uczniowie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów przypomnieli sobie niezwykle ważne zasady RKO.

mikolajki1

Dzieci spisały się świetnie, z uśmiechami na twarzach brały udział we wszystkich konkurencjach. Wydarzenie swoją obecnością zaszczycili polscy medaliści olimpijscy – Katarzyna Zillmann (wioślarstwo) oraz Dariusz Kowaluk (lekkoatletyka).

mikolajki2

mikolajki3

Uczniowie w przerwie między sportowymi wyzwaniami zjedli zdrowy poczęstunek, aby zregenerować siły po dużej aktywności fizycznej, a po zakończonej rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety.