Na dzikim Zachodzie?

Dziki, dziki, dziki zachód...” – tak śpiewali kiedyś Bolek i Lolek, jednak Twinpigs to nie bajka!

Parków rozrywki jest wiele, ale Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS to miejsce magiczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia.

W Parku Rozrywki TWINPIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Pokonać ekscytujący park linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale i na zapierających dech karuzelach.

Twinpigs

23 września klasy sportowe 1c i 2c wybrały się na pierwszą wspólną wycieczkę integracyjną do Miasteczka Twinpigs w Żorach. Podczas wycieczki uczniowie zapoznali się z fascynującą kulturą, tradycją, historią i obyczajami kultury Indian i kowbojów. Na uczestników wycieczki czekały również liczne atrakcje w parku między innymi: Cinema 5D, Karuzela trapera, Family coaster oraz inscenizacja napadu na pociąg.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną wspólną wycieczkę.

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku.