Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem oraz miłością. Dlatego nasi przedszkolacy gościli swoje babcie oraz dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Każda grupa od samego rana z niecierpliwością wyczekiwała zaproszonych gości. Licznie przybyli dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w przygotowanych dla nich programach artystycznych. Dzieci pod czujnym okiem swych wychowawczyń zaprezentowały tańce, wiersze oraz piosenki, a następnie udały się z zaproszonymi gośćmi do swych sal na mały poczęstunek oraz po prezenty, którymi obdarowały swych najbliższych.

swieto

24 stycznia 2024 r. dzieci z grupy „Wiewiórki” w przedszkolu swoje drogie babcie i kochanych dziadków. Pod czujnym okiem wychowawczyń przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. W przepięknej scenerii oraz wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, a następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, chcąc w ten sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Dzien Babci i Dziadka 1

Grupa „Muchomorki” z okazji Świąt Babci i Dziadka zaprosiła swoich najukochańszych dziadków na występy oraz wspólne łasuchowanie do przedszkola. Dzieci gościom zaprezentowały przygotowane piosenki, wiersze, a na koniec taniec hiszpański.

Muchomorki Babcia i Dziadek1

Muchomorki   Babcia i Dziadek2

Goście za występy odwdzięczyli się obfitymi brawami i uśmiechami na twarzy. Uroczystość wszystkim się podobała.