Najmłodsi też mają talent!

21 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się finał konkursu „Mam talent” dla klas 1-3 SP, zorganizowany przez panie: Paulinę Karpińską, Justynę Kołodziej oraz Żanetę Kubarek. Uczniowie, którzy przeszli pomyślnie konkursowe kwalifikacje, wystąpili w konkursie głównym. Uczestnicy dopingowani przez zgromadzoną publiczność zaprezentowali różne talenty, m.in. wokalne, taneczne, akrobatyczne, sportowe, zręcznościowe.

talent1

Jury nie miało łatwego zadania. Ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców, którzy zajęli następujące miejsca:

I miejsce ex aequo zdobyły:
Julia Bieniarz z kl. 3a – śpiew
Hanna Bac z kl. 3b – śpiew
Alicja Handzlik, Julia Marchlewska, Nadia Poraszewska, Antonina Rybarz, Jaroslava Skalozub z kl. 2b – występ akrobatyczny

II miejsce ex aequo zdobyły:
Alicja Drożdzał z kl. 1a – śpiew
Alicja Labryga z kl. 3b – gra na instrumencie oraz śpiew
Nadia Likus z kl. 2c – taniec towarzyski

III miejsce ex aequo zdobyli:
Szymon Piwowarczyk z kl. 2c – koszykówka
Wiktoria Turkiewicz z kl. 1b – taniec oraz akrobatyka
Mikołaj Zdonek z kl. 2c – układanie kostki Rubika

talent2

talent3

talent5

talent6

talent7

talent8

Wszyscy występujący w konkursie uczniowie otrzymali upominki, natomiast zwycięzcy odebrali nagrody z rąk pani dyrektor Joanny Grzybowskiej.

Uczestnikom konkursu, a w szczególności zwycięzcom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów oraz odwagi!

talent9

Dziękujemy również za wsparcie techniczne ze strony uczniów z klas licealnych.