„Mam Talent” dla uczniów klas 1-3
15 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent” dla uczniów klas 1-3. Mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe występy muzyczne
, wokalne
, akrobatyczne
, sportowe
oraz recytatorskie
. Wszyscy uczestnicy zachwycili publiczność swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem.
Jury stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem – wybór najlepszych spośród najlepszych okazał się prawdziwie twardym orzechem do zgryzienia. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce – Zuzanna Owczarek oraz Natalia Wrona z klasy 3a

II miejsce – Dawid Godula z klasy 2a

III miejsce – Leon Konina z klasy 1a

Wyróżnienia – Maja Kujawska z klasy 2a oraz Paweł Labryga z klasy 2c.


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, pasji i talentu, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorkami konkursu były panie: A. Folwaczny, P. Karpińska, J. Kołodziej, A. Kubarek, Ż. Kubarek.
