„Mam Talent” dla uczniów klas 1-3

15 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent” dla uczniów klas 1-3. Mieliśmy okazję podziwiać wspaniałe występy muzyczne 🎶, wokalne 🎤, akrobatyczne🤸, sportowe ⚽️ oraz recytatorskie🗣. Wszyscy uczestnicy zachwycili publiczność swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem.

Jury stanęło przed niezwykle trudnym zadaniem – wybór najlepszych spośród najlepszych okazał się prawdziwie twardym orzechem do zgryzienia. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców:

talent1

🥇I miejsce – Zuzanna Owczarek oraz Natalia Wrona z klasy 3a

talent2

🥈II miejsce – Dawid Godula z klasy 2a

talent3

🥉III miejsce – Leon Konina z klasy 1a

talent4

🏅Wyróżnienia – Maja Kujawska z klasy 2a oraz Paweł Labryga z klasy 2c.

talent6

talent5

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, pasji i talentu, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorkami konkursu były panie: A. Folwaczny, P. Karpińska, J. Kołodziej, A. Kubarek, Ż. Kubarek.

quickq官网下载quickq下载quickq vpn官网下载quickq vpn下载