Pani Gama zaprasza... na ostatnie spotkanie
Po raz ostatni w tym roku szkolnym dzieci z naszego przedszkola (PM36) miały przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z cyklu „Pani Gama zaprasza”, prowadzonym przez muzyków Filharmonii Śląskiej.
Przedszkolaki poznały kolejny instrument – puzon – oraz wysłuchały utworów granych na nim na żywo.

Przedstawicielom Filharmonii bardzo dziękujemy za przeniesienie nas w piękny świat muzyki klasycznej i życzymy udanego letniego wypoczynku.
Do zobaczenia po wakacjach!
