Pani Gama zaprasza... na ostatnie spotkanie

Po raz ostatni w tym roku szkolnym dzieci z naszego przedszkola (PM36) miały przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z cyklu „Pani Gama zaprasza”, prowadzonym przez muzyków Filharmonii Śląskiej.

Przedszkolaki poznały kolejny instrument – puzon – oraz wysłuchały utworów granych na nim na żywo.

PaniGama

Przedstawicielom Filharmonii bardzo dziękujemy za przeniesienie nas w piękny świat muzyki klasycznej i życzymy udanego letniego wypoczynku.

Do zobaczenia po wakacjach!

quickq官网下载quickq下载quickq vpn官网下载quickq vpn下载