Bal z okazji dnia babci i dziadka

10 lutego w naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy bal karnawałowy, który był połączony z dniem babci i dziadka. Nasze przedszkolaki wspaniale się bawiły wraz ze swoimi dziadkami i prezentowały przepiękne kreacje. Motywem przewodnim była dżungla, jednak oprócz wielu zwierząt – tj. geparda, tygrysa, węża, lwa, słonia – spotkać można było postaci ze znanych i lubianych bajek. Nie zabrakło wspólnych tańców i zabaw muzyczno-ruchowych czy konkursów. Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka; radości nie było końca.

dzien babci i dziadka

Po świetnej zabawie dzieci wraz ze swoimi dziadkami udały się do swoich sal, gdzie zaprezentowały krótkie inscenizacje skierowane do przybyłych babć i dziadków, wręczyły pamiątkowe prezenty i ugościły pysznym ciastem i słodkościami.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za świetną zabawę!