Szkolenie w firmie EMT-Systems

W dniach od 5 do 7 grudnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły: Szymon Kloś, Adam Tarczyński, Juliusz Nyga oraz Filip Durczyński mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu pt. „Druk 3D w technologii FDM na poziomie podstawowym” w firmie EMT-Systems. Była to nagroda za zeszłoroczne wyniki w nauce oraz działalność na rzecz szkoły.

kurs emt

Szkolenie pozwoliło chłopakom na poznanie technologii druku 3D w zakresie teoretycznym oraz praktycznym, m.in. nauczyli się obsługi drukarki 3D, lecz także poznali elementy drukarki czy projektowali wydruki w programie PrusaSlicer.

Po szkoleniu nasi uczniowie otrzymali dwujęzyczne (polsko-angielskie) certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu. Uczniowie wrócili zadowoleni do szkoły, wychwalając ukończony przez nich kurs. Powrócili również ze wspaniałymi wydrukami, które sami stworzyli na drukarce 3D.

lodka sowa Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz gratulujemy pomyślnego ukończenia kursu.