CYBERhackathon za nami

5 kwietnia uczniowie naszego liceum: Barbara Zub, Szymon Szudarek i Rafał Wiciok z klasy IIA wzięli udział w II edycji Silesian CYBERhackathonu na Politechnice Śląskiej. Organizatorzy piszą o nim tak: Celem wydarzenia jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wpływu technologii cyfrowych na życie codzienne i zawodowe, w tym na zwiększanie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego oraz ochronę klimatu, a także zachęcenie do tworzenia rozwiązań wspomagających te działania.

Otrzymaliśmy właśnie oficjalne podziękowania od organizatorów. My również dziękujemy za arcyciekawe spotkanie.

cyberhackathon

quickq官网下载quickq下载quickq vpn官网下载quickq vpn下载